DEĞERLER KULÜBÜ ORG

... ŞAHSİYETLİ BİR NESİL İÇİN

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Ana Sayfa Cennet Çiçeklerinden Tiviti’nin Anısına

Tiviti’nin Anısına

Yazdır

altTatlı çizgifilm  yıldızı Tiviti, bir hafta önce kayıplara karıştı. Tiviti’nin nerede olduğu bilinmiyor. Fakat birçok film yapımcısı çizgifilm karakterleri arasında iç savaş olduğunu iddia ediyor. Ayrıca son haberlere göre; Tom ve Jerry’den tanıdığımız Tom, Tiviti’nin filmindeki Silvistır kavga ettikleri için hapse atıldılar! Bags Banny ile Jerry dost oldular.

Tiviti’nin nerede olduğu ile ilgili bir varsayımda şu : Şirinler filmindeki Gargamel, son projeleri için Tiviti’yi kaçırdı. "Artık şirinler demode oldu.’’ Diyen zanlı göz altına alındı. Ayrıca kırmızı başlıklı kızın anneannesi de şüphelilerden biri. Komşulardan duyduğumuz dedikodulara göre kanarya besleme hevesi varmış.

Ve son bir yeni haber aldık sevgili seyirciler! Filmin yapımcılarından biri bir şeyler itiraf ediyor. Hemen yayınlıyoruz.

-Filmi çekerken Silvistır çok hastaydı. Ve yeme sahneleri o hapşırdıkça zorlaşıyordu. Tam dört çekim yaptık. Hepsinde hapşurdu. Beşinci çekimi yaparken yanlışlıkla Silvistır’ın boğazına gıcık geldi ve Tiviti’yi yutuverdi! Bu olanlardan sonra herkes çok korktu. Mahkemelerle uğraşmaktan kimse gerçeği söyleyemedi. Aslında son bölümde Tiviti’nin bir kopyasını bulup oynattık. Fakat daha fazla dayanamayarak istifa etti.  Son çare durumu bildiriyoruz…

Evet, Tekrar yayına dönüyoruz sevgili seyirciler. Zavallı Tiviti. Bu sonuç nedeniyle bir hafta boyunca KESİNTİSİZ BÜTÜN KANALLARDA Tiviti’nin anısına çizgifilmi yayınlanacak. Ruhuna Fatiha. Ayrıca, filmlerinin yayınlanamamasından şikayetçi film karakterleri çete kurmuş durumda ve bu çetenin başında Alvin Kardeşler yer alıyor. Şu beş kişiye benzer birini görürseniz polisi arayıp kaçın! Bugünlük bu kadar.  İyi Akşamlar…

Zehra Nur ÖZTÜRK
Ortaokul 3. Sınıf Öğrencisi
 

Cenâb-ı Hak buyuruyor:
“De ki: "Göklerde ve yerde neler var, bakın (da ibret alın!)" Fakat inanmayan bir topluma deliller ve uyarılar fayda sağlamaz.” (Yunus, 101)